شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ

برترین تولید کننده پمپ وکیوم آبی
پمپ وکیوم آبی 60 متر مکعب

پمپ وکیوم آبی 60 متر مکعب

وکیوم پمپ آبی 60 متر مکعب | پمپ خلا آبی 60 متر مکعب | پمپ وکیوم آبی 60 متر مکعب

پمپ وکیوم آبی ۶۰ متر مکعب پمپ های خلاء حلقه مایع سری ۶۰ متر مکعب معمولاً برای مکش گاز بدون ذرات جامد ، گاز حل نشده و غیر خورنده برای تولید خلا و فشار در ظرف بسته استفاده می شوند. با تغییر مواد پمپ می توان از آنها برای مکش گاز خورنده یا استفاده از مایع خورنده به عنوان مایع عامل استفاده کرد. آنها به طور گسترده ای در تولید کاغذ ، مواد شیمیایی ، پتروشیمی ، صنعت سبک ، داروسازی ، ابزار ، متالورژی ، ساخت و ساز ، لوازم الکترونیکی ، زغال سنگ ، غلظت مواد معدنی ، کود و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

پمپ وکیوم آبی ۶۰ متر مکعب پمپ تک مرحله ای با ساختار ساده است. این عملیات آسان برای نگهداری ، قابل اعتماد ، کارآمد و صرفه جویی در مصرف انرژی است. آنها می توانند در شرایط سخت کار با تخلیه زهکشی بزرگ و تغییر فشار بار کار کنند. پمپ های خلاء صفحات شیر ​​منحصر به فرد پلی تترا فلورو اتیلن (پمپ های حلقه مایع سابق از شیرهای توپ استفاده می کنند) را برای سیستم های اگزوز خود مورد استفاده قرار می دهند. هر بشقاب دریچه در قسمت بیرونی یک صفحه پورت روی دریچه ها پوشانده شده و توسط یک بافل استیل ضد زنگ در طرف دیگر آن ثابت شده است.

وکیوم پمپ آبی 60 متر مکعب | پمپ خلا آبی 60 متر مکعب | پمپ وکیوم آبی 60 متر مکعب

انحنای صفحه شیر با فشار ورودی تغییر می کند به طوری که با رسیدن فشار فشار ورودی می توان از پمپاژ تخلیه کرد. چنین ساختاری از فشرده سازی بیش از حد در سیستم خلاء جلوگیری می کند و به طور خودکار منطقه فرسودگی را برای کاهش مصرف برق تنظیم می کند ، بنابراین می توان بهترین راندمان عملیاتی را بدست آورد. قسمت های اصلی پمپ های خلاء حلقه مایع سری مانند صفحه توزیع ، پروانه و شافت پمپ در ساختار ساده شده و عملکرد آن بهبود یافته است ، بنابراین بسیار صرفه جویی در مصرف انرژی است.

مشکل تعادل پویا

به صورت اساسی حل می شود زیرا در حین جوش پروانه ، تیغه ها با مهر زنی یک مرحله ای با خطوط قالب بندی عقلانی شکل می گیرند و تمام توپی های چرخ پردازش می شوند. شاخه پروانه و شافت پمپ همراه با تداخل انقباض انقباض ، با اطمینان و هموار عمل می کنند. تیغه پروانه پس از جوشکاری و پردازش پروانه توسط عملیات حرارتی کلی ، انعطاف پذیری خوبی به دست می آورد ، بنابراین مقاومت در برابر ضربه و مقاومت خمشی پره ها اساساً کاربرد را در شرایط کاری سخت و با تغییر بار بار تضمین می کنند.

پمپ های به جداکننده گاز و گاز مجهز شده اند. بسیاری از موقعیت ها دارای سوراخ خسته کننده هستند. اتصال با سیستم خلاء بسیار آسان است. علاوه بر این ، پوشش پمپ با پنجره اینسپیتون که می تواند بسته بندی غده شافت را برای تنظیم پروانه و صفحه توزیع توزیع کند. تمام  پمپ های خلاء  در مرکز آزمایش ما تحت بازرسی و آزمایش دقیق قرار می گیرند تا عملکرد عالی ، قابل اعتماد و ماندگار آنها را تضمین کنند.

وکیوم پمپ آبی 60 متر مکعب | پمپ خلا آبی 60 متر مکعب | پمپ وکیوم آبی 60 متر مکعب

وکیوم پمپ آبی 100 متر مکعب | پمپ خلا آبی 100 متر مکعب | پمپ وکیوم آبی 100 متر مکعب

وکیوم پمپ آبی 500  متر مکعب | پمپ خلا آبی 500  متر مکعب | پمپ وکیوم آبی 500  متر مکعب

وکیوم پمپ آبی 60 متر مکعب | پمپ خلا آبی 60 متر مکعب | پمپ وکیوم آبی 60 متر مکعب

تولید پمپ وکیوم آبی ( تولید وکیوم آبی ، تولید وکیوم آب در گردش ، تولید وکیوم خلاء آبی ، تولید وکیوم رینگ آبی )

قیمت پمپ وکیوم آبی ( قیمت وکیوم آبی ، قیمت وکیوم آب در گردش ، قیمت وکیوم خلاء آبی ، قیمت وکیوم رینگ آبی )

فروش پمپ وکیوم آبی ( فروش وکیوم آبی ، فروش وکیوم آب در گردش ، فروش وکیوم خلاء آبی ، فروش وکیوم رینگ آبی )

ساخت پمپ وکیوم آبی ( ساخت وکیوم آبی ، ساخت وکیوم آب در گردش ، ساخت وکیوم خلاء آبی ، ساخت وکیوم رینگ آبی )

وکیوم آبی 40 متری

وکیوم آبی 60 متری

وکیوم آبی 100 متری

وکیوم آبی 150 متری

وکیوم آبی 200 متری

وکیوم آبی 300 متری

وکیوم آبی 500 متری

وکیوم آبی 750 متری

تماس با ما

شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ

همراه: 9128188753 98+

همراه: 9120288631 98+

تماس با ما در هر زمان

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در تماس باشید .
از اینکه با نظرات خود مار را در ارائه خدمات بهتر یاری میفرمایید سپاس گزاریم.

شرکت پیشتـــاز پمپ
ایران.تهران. اتوبان سعیدی شمال، بعد از اتوبان آزادگان، نرسیده به مترو آزادگان
خیابان شهید حسین کریمی
پلاک 88
همراه: 9128188753 98+
تلفن: 02155871376 98+

این مجموعه صنعتی در جهت تولید و تعمیر انواع پمپ وکیوم و بلوئر با بهره گیری از فن آوری روز دنیا و تجهیزات پیشرفته صنعتی توانسته گامی در صنعت بردارد. با افتخار از ای