شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ

برترین تولید کننده پمپ وکیوم آبی
تولید وکیوم آبی صنعتی

تولید وکیوم آبی صنعتی

تولید وکیوم آبی صنعتی | تولید وکیوم پمپ آبی صنعتی | تولید پمپ خلاء آبی صنعتی

خدمات فنی مهندسی پیشتاز پمپ ، از سایز 60 متر مکعب در ساعت تا سایز750 متر مکعب ، اقدام به تولید و فروش پمپ های وکیوم آبی و تست در حضور مشتریان کرده است. کلیه پمپ های وکیوم آبی تولید شده توسط این شرکت دارای یک سال ضمانت و ده سال پس از فروش می باشد. مناسب ترین قیمت پمپ وکیوم آبی توسط پیشتاز پمپ ارائه می شود.

پمپ های وکیوم آبی این شرکت مهندسی معکوس شده از روی پمپ های روبوسکی ایتالیا می باشد. 

متریال به کار رفته در ساخت پمپ های وکبوم آبی این شرکت از جنس چدن ،  استیل 304  ، استیل 316 و فسفر برنز می باشد.

از کاربردهای پرمصرف پمپ وکیوم آبی در صنایع زیر می توان اشاره نمود :

 صنعت لوله سازی برای تولید و شکل دهی به لوله در وان آب ، فرز  CNC چوب و روکش ممبران، اتوکلاو ، صنعت شکر ، پتروشیمی ، چاه های نفت ، پالایشگاه ، صنعت رزین ، تولید آب میوه ، شیره انگور ، تولید آب میوه ، تولید رب گوجه فرنگی ،هوادهی استخر فاضلاب تصفیه خانه های ، صنایع شیشه سازی، وکیوم فرمینگ ، صنایع لاستیکی  و پلاستیک ، میز برش شیشه برای نگه داشتن شیشه ، میز CNC چوب ، صنعت فروکتوز ، صنعت نشاسته ، ساخت کاغذ سازی برای آب گیری خمیر کاغذ 

پمپ وکیوم آبی 60 متر مکعب در ساعت

با متریال چدن ساخته شده است. مورد استفاده در دستگاه های اتوکلاو ، شیردوشی ، گلاب گیری

پمپ وکیوم آبی 100 متر مکعب بر ساعت

پمپ وکیوم (خلاء) آبی 100 با موتور 3 کیلو وات مناسب برای صنایع غذایی ، لوله سازی ،صنایع پلاستیکی و غیره قابل سفارش با متریال چدن ، فولاد و فسفر برنز تولید و ساخته می باشد.

پمپ وکیوم آب در گردش 150 متر مکعب بر ساعت

پمپ وکیوم 150 متری با موتور 4 کیلووات و سرعت دورانی 1400  دور بر دقیقه

پمپ وکیوم رینگ آبی با دبی 200 متر مکعب بر ساعت;

پمپ وکبوم رینگ آبی با حجم 200 و موتور 5.5 کیلو وات مناسب برای میز سی ان سی چوب و صنایع غذایی از جمله تولید رب و ......

پمپ وکیوم آبی 300

پمپ وکیوم آبی با موتور ۷‌.۵ کیلو وات یا معادل  ۱۰ اسب بخار مناسب برای روکش وکیوم و فرز سی ان سی چوب 

پمپ وکیوم آبی صنعتی | وکیوم پمپ آبی صنعتی | قیمت پمپ وکیوم آبی صنعتی | فروش پمپ وکیوم آبی صنعتی | تولید پمپ وکیوم آبی صنعتی | تعمیر پمپ وکیوم آبی صنعتی | ساخت وکیوم آبی صنعتی 

پمپ وکیوم آبی چیست و چگونه کار می‌کند؟

وکیوم آبی یک نوع پمپ صنعتی می‌باشد که در دسته پمپ‌های تحت خلأ قرار می‌گیرند. عملکرد این پمپ‌های وکیوم به پمپ‌های چرخشی شباهت دارد.

ساختار پمپ وکیوم آبی شامل یک محفظه می‌باشد که یک روتور به علاوه پروانه‌ها متصل به محور چرخنده در داخل آن قرار گرفتند.

هنگامیکه یک مایع یا یک سیال دیگر به داخل پمپ جریان پیدا می‌کند، حداقل اصطکاک میان مایع و بخش متحرک ایجاد می‌شود. این پمپ ها توسط موتورهای القایی کار می‌کنند.

میزان فشار در داخل پمپ وکیوم آبی متغیر است و به مدل پمپ و توان موتور بستگی دارد. از خروجی پمپ های وکیوم آبی به عنوان کمپرسور گاز نیز استفاده می‌شود؛ بنابراین انتظار می‌رود از این پمپ صنعتی برای صنایع برای پمپاژ سیالات خورنده یا گازی (کربن دی اکسید) استفاده شود.

کاربرد پمپ وکیوم آبی

پمپ وکیوم آبی به دو دسته پمپ‌های تک مرحله ای و دو مرحله‌ای تقسیم می‌شود. میزان فشار تولید شده در پمپ‌های وکیوم آبی در حالت تک مرحله‌ای ۳۵ میلی متر جیوه است در حالیکه پمپ‌های دو مرحله‌ای تنها در فشار ۲۵ میلی متر جیوه کار می‌کنند.

این پمپ‌های صنعتی جریان چرخشی آب را با دمای ۱۵ درجه سانتیگراد یا کمتر پمپاژ می‌کنند. پمپاژ هوای خشک یا سیالات گازی در دمای ۱۵ درجه سانتیگراد، اساس عملکرد پمپ وکیوم آبی می‌باشند.

با توجه به شرایط دمایی و فشاری پمپ وکیوم آبی، متداول‌ترین مایعی که از طریق این تجهیزات، پمپاژ می‌شود آب است؛ اما با این حال، سایر سیالات نظیر روغن‌ها با فشار بخار بسیار پایین نیز می‌توانند از طریق این پمپ به سمت مسیرهای مختلف پمپاژ شوند.

در حالتیکه شرایط سیال با توان عملکردی پمپ‌های وکیوم آبی سازگاری داشته باشد، می‌توان برای پمپاژ از این دستگاه استفاده کرد؛ به طور مثال گاز کلرین خشک و اسید سولفوریک غلیظ، دو نمونه از این سیالات هستند.

پمپ وکیوم آبی به طور موثر، یکی از ایده‌آل‌ترین پمپ‌های صنعتی برای بازیابی حلال در حالت بخار است. به طور مثال اگر در فرایند صنعتی نظیر تقطیر یا خشک کن تحت خلأ، بخار تولوئن تولید شود و این بخار به عنوان ترکیب آب بند کننده مورد استفاده قرار گیرد، موجب می‌شود آب خنک تولید شده، انتشار بخار سیال را برای ورود به پمپ وکیوم آبی مناسب سازد.

صنایع نفت و پتروشیمی، صنایع فلزی، صنایع تولید مواد غذایی، مراکز خدمات درمانی، نیروگاه‌ها، صنایع نساجی، داروسازی و صنایع تولید مصالح ساختمانی برخی از مهمترین موارد کاربردی انواع پمپ وکیوم آبی هستند.

پمپ وکیوم آبی چگونه کار می‌کند؟

پمپ‌های وکیوم آبی براساس ایجاد مکش برای سیالات مختلف عمل می‌کنند. جریان عبوری از میان پروانه‌ها، سیال را به حرکت درآورده و همین حرکت چرخشی، فشار معینی را برای مکش سیالات ایجاد می‌کند.

نمونه‌ای از طرز کار پمپ وکیوم آبی را در شکل زیر مشاهده می‌کنید. شرایط بهینه برای عملکرد این پمپ‌÷۱۲ها در دما و فشار معین تعریف شده است؛ در حالت معمولی، فشار پمپ وکیوم آبی در شرایط اتمسفر است.

علاوه بر پمپاژ آب توسط پمپ وکیوم آبی، برخی دیگر از انواع این پمپ‌ها با عنوان پمپ وکیوم روغن و پمپ وکیوم خشک در بازار وجود دارند. هر یک از این پمپ‌ها با شرایط خلأ کار می‌کنند اما مشخصات فنی متفاوتی دارند. همچنین شرایط فشار در سه مدل پمپ وکیوم آبی، روغنی و خشک با یکدیگر تفاوت دارد.

تولید کننده پمپ وکیوم آبی در ایران

پمپ وکیوم صنعتی

 

تماس با ما

شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ

همراه: 9128188753 98+

همراه: 9120288631 98+

تماس با ما در هر زمان

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در تماس باشید .
از اینکه با نظرات خود مار را در ارائه خدمات بهتر یاری میفرمایید سپاس گزاریم.

شرکت پیشتـــاز پمپ
ایران.تهران. اتوبان سعیدی شمال، بعد از اتوبان آزادگان، نرسیده به مترو آزادگان
خیابان شهید حسین کریمی
پلاک 88
همراه: 9128188753 98+
تلفن: 02155871376 98+

این مجموعه صنعتی در جهت تولید و تعمیر انواع پمپ وکیوم و بلوئر با بهره گیری از فن آوری روز دنیا و تجهیزات پیشرفته صنعتی توانسته گامی در صنعت بردارد. با افتخار از ای