شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ

برترین تولید کننده پمپ وکیوم آبی
تولیدی پمپ وکیوم آبی پیشتاز

تولیدی پمپ وکیوم آبی پیشتاز

تولیدی پمپ وکیوم آبی پیشتاز | تولیدی وکیوم پمپ آبی پیشتاز

پمپ وکیوم آب در گردش | پمپ وکیوم آبی | پمپ وکیوم رینگ آبی

بیشتر در صنایع سنگین استفاده دارد از آب برای خنک کردن استفاده می‌شود.  پمپ وکیوم آبی به مانند همه پمپ های وکیوم، ایجاد خلاء و حذف مولکول های هواست. در پمپ های وکیوم آبی، وظیفه ایجاد خلاء بر عهده آب می باشد. پمپ ها آبی گاهی کار کمپرسور گاز را نیز انجام می دهند. به پمپ های وکیوم آبی پمپ های آب درگردش یا رینگ آبی نیز گفته می شود. پمپ های وکیوم آب در گردش به علت هزینه نگهداری پایین در صنایع بسیار محبوب میباشد.

 پمپ های وکیوم آبی چگونه کار میکند

پمپ های خلاء رینگ آبی، می تواند از آب یا هر مایع سازگار با فرآیند وکیوم سازی با داشتن خاصیت فشار بخار مناسب، استفاده کند. در این پمپ ها پروانه یا تیغه ای وجود دارد که با چرخش حلقه های مایع را ایجاد کرده و وظیفه خلاء سازی را انجام می دهد.

کاربرد و ویژگی های پمپ های وکیوم آبی

پمپ های وکیوم آبی در صنایع بزرگ مانند پالایشگاه ها . صنایع کاغذ سازی (آبگیری از خمیر کاغذ) . صنایع فولاد . درام فیلترها . صنایع نساجی . الکل سازی . آزبست . فیلتر پرسها و … استفاده می شود. هزینه پایین تعمیرات، راندمان و ماندگاری بالا از ویژگی های پمپ های وکیوم آبی است. در پمپهای آب در گردش اگر مایه در گردش آب باشد میتوان تا فشار ۳۳ میلی بار رسید که این فشار همان فشار بخار آب در دمای ۱۵ درجه سانتی گراد است . اگر میخواهید به فشار پایینتر رسید باید از روغن به جای آب استفاده کرد برای بهتر کار کردن و بالابردن راندمان پمپ باید مایع عبوری از پمپ را خنک نگه داشت.

تولیدی پمپ وکیوم آبی پیشتاز | تولیدی وکیوم پمپ آبی پیشتاز | فروش پمپ وکیوم آبی پیشتاز | قیمت وکیوم پمپ آبی پیشتاز 

طرز کار پمپ وکیوم آب در گردش | پمپ وکیوم آبی | پمپ وکیوم رینگ آبی

یک یا چند پروانه به صورت خارج از مرکز در داخل سیلندر پمپ خلاء آبی قرار گرفته است. نحوه عملکرد پمپ وکیوم رینگ آب به این صورت است که با شروع حرکت چرخشی یا دورانی خارج از مرکز پروانه، مایع درون محفظه ی وکیوم پمپ طبق نیروی گریز از مرکز از سمت محور پروانه شروع به حرکت کرده و با ایجاد رینگ مایع، در محور پروانه یک فضای خالی یا خلاء ایجاد می کند. در نتیجه گاز یا بخار موجود در محفظه ای که باید در آن خلاء ایجاد شود، از طریق ورودی پمپ مکنده رینگ مایع جذب یا مکیده می شود.

سپس با چرخش بیشتر روتور و پروانه متصل به آن، گاز محبوس شده به همراه مایع موجود در پمپ خلاء مایع در گردش متراکم شده و از سوپاپ خروجی پمپ وکیوم تخلیه می شود. این سیکل بطور مداوم در پمپ وکیوم رینگ آب یا پمپ وکیوم آب در گردش تکرار می شود.

 

تماس با ما

شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ

همراه: 9128188753 98+

همراه: 9120288631 98+

تماس با ما در هر زمان

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در تماس باشید .
از اینکه با نظرات خود مار را در ارائه خدمات بهتر یاری میفرمایید سپاس گزاریم.

شرکت پیشتـــاز پمپ
ایران.تهران. اتوبان سعیدی شمال، بعد از اتوبان آزادگان، نرسیده به مترو آزادگان
خیابان شهید حسین کریمی
پلاک 88
همراه: 9128188753 98+
تلفن: 02155871376 98+

این مجموعه صنعتی در جهت تولید و تعمیر انواع پمپ وکیوم و بلوئر با بهره گیری از فن آوری روز دنیا و تجهیزات پیشرفته صنعتی توانسته گامی در صنعت بردارد. با افتخار از ای