شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ

برترین تولید کننده پمپ وکیوم آبی

کاربرد پمپ وکیوم در پزشکی

کاربرد پمپ وکیوم در پزشکی. در این بخش انواع کاربردهای پمپ های وکیوم ، بلوئر هوادهی ، پمپ وکیوم آبی را در صنعت پزشکی بررسی میکنیم

خلاء پزشکی یک مایع استراتژیک و حساس در بخش بهداشت است زیرا هیچ سیستم پشتیبان برای غلبه بر خرابی سیستم تولید خلاء پزشکی متمرکز وجود ندارد، واحدهای خلاء ما امکان تأمین مستمر یا تقاضای خلاء پزشکی را برای اطمینان از ایمنی بیمار فراهم می کنند.

با استفاده از پارامترهای مهم و آلارم ، می توان عملکرد سیستم های خلاء پزشکی را در نقاط مختلفی از این مرکز برای نظارت و پیگیری توزیع خلاء پزشکی کنترل کرد. استفاده از دستگاه های کنترل و تنظیم امکان مدیریت صحیح تولید خلاء پزشکی را فراهم می آورد.

سیستم های خلاء پزشکی ما برای کاربردهای مختلف طراحی شده است که اصلی ترین آنها: نوزادان ، جراحی ، بیهوشی ، مراقبت های ویژه ، احیا و غیره…

طیف وسیعی از سیستمهای خلاء پزشکی ما از فن آوری های مختلف خلاء پمپ برای رفع نیازهای پزشکی شما استفاده می کند:

  • مراکز خلاء پزشکی برای بخشهای مختلف بیمارستان مانند نوزاد ، جراحی ، مراقبت های ویژه ، احیا ،
  • خلاء پزشکی اختصاصی آزمایشگاه
  • خلاء پزشکی برای آسپیراسیون گازهای بیهوشی 
  • خلاء پزشکی در کابینت های اورژانس

کاربرد پمپ وکیوم در پزشکی

از فن آوری های مختلفی برای طراحی سیستم های خلاء پزشکی ما استفاده می شود: پمپ های خلاء پره ای روانکاری ، پمپ های خلاء کمتر روغن پنبه ای ، پمپ های خلاء کمتری با چرخش روغن و پمپ های خلاء پیستون کمتری روغن و همچنین پمپ های خلاء حلقه مایع و پمپ های خلاء کانال جانبی KAV. آنها کاملاً مناسب برای تولید خلاء پزشکی در سایت هستند ، به خصوص برای دارایی های اصلی آن: سطح خلاء و توانایی کار بر روی فرآیندهای مرطوب.

کارخانه های خلاء پزشکی در نسخه های دوبلکس ، سه گانه و چهار گوش موجود است. طیف وسیعی از کارخانه های خلاء پزشکی ما برای آزمایشگاه ها اقتباس شده است تا در توسعه تحقیقات پزشکی و دارویی مشارکت کنند. چندین آزمایشگاه وجود دارد که برنامه های کاربردی آنها برای مکیدن و مقاومت در برابر محصولات تهاجمی به سیستم های خلاء پزشکی نیاز دارند.

خلاء پزشکی همچنین به منظور محافظت از پرسنل پزشکی با کار در شرایط بهینه و جلوگیری از عوارض جانبی خطرناک ، امکان ورود گازهای بیهوشی به اتاق عمل را نیز فراهم می کند. سیستم های پشتیبان نهایی برای اطمینان از تأمین خدمات بیمارستانی که نیاز به مایعات پزشکی از جمله خلاء پزشکی دارند در صورت عدم کار شبکه قدرت اصلی برای انجام عملیات جراحی در حال انجام ، طراحی شده اند. واحدهای خلاء پزشکی در اتاقهای فنی به صورت نسخه فشرده یا خارج در داخل یک کابین یا ظروف نصب می شوند. خلاء پزشکی سپس توسط شبکه ای توزیع می شود که به کل تأسیسات بهداشتی خدمت می کند.

 

کاربرد پمپ وکیوم در داروسازی

کاربرد پمپ وکیوم در داروسازی

کاربرد پمپ وکیوم در داروسازی | کاربرد وکیوم پمپ در داروسازی ...

یادگیری بیشتر

تماس با ما در هر زمان

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در تماس باشید .
از اینکه با نظرات خود مار را در ارائه خدمات بهتر یاری میفرمایید سپاس گزاریم.

شرکت پیشتـــاز پمپ
ایران.تهران. اتوبان سعیدی شمال، بعد از اتوبان آزادگان، نرسیده به مترو آزادگان
خیابان شهید حسین کریمی
پلاک 88
همراه: 9128188753 98+
تلفن: 02155871376 98+

این مجموعه صنعتی در جهت تولید و تعمیر انواع پمپ وکیوم (وکیوم آبی) و بلوئر با بهره گیری از فن آوری روز دنیا و تجهیزات پیشرفته صنعتی توانسته گامی در صنعت بردارد. با افتخار از ای