شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ

برترین تولید کننده پمپ وکیوم آبی

کاربرد پمپ وکیوم در صنعت چاپ و کاغذ

کاربرد پمپ وکیوم در صنعت چاپ و کاغذ کاربرد وکیوم در صنایع کاغذ سازی، مقوا، چاپ و بسته بندی ، کاربرد وکیوم در صنایع کاغذ سازی و بسته بندی ، کاربرد وکیوم در صنایع کاغذ سازی و بسته بندی.

پمپ ها در انواع صنایع استفاده می شوند - هر جا که مایعات تمایل به جابجایی دارند. کاربران پمپ حرفه ای برای انواع مختلفی از کاربردها به فن آوری های مختلفی دسترسی دارند. کدام فناوری در درجه اول مناسب برای صنعت ، مثال های کاربردی و موارد دیگر در صفحه جزئیات مربوطه می باشد.

تولید کاغذ یکی از قدیمی ترین فن آوری های فرهنگی است که از زمان کشف آن بیش از 2000 سال پیش بر پایه همین اصل استوار است: هنگام کم آبی ، الیاف گیاهی محلول در آب روی یک الک ترکیب می شوند تا یک تشک منسجم کاغذ تشکیل دهند. دستگاههای کاغذی مدرن از اولین ضربه سیستم تعلیق فیبر آب روی صفحه نمایش تا کاغذ تمام شده تا چند ثانیه کوتاه می کنند. آنها عمدتاً با نوع کاغذ یا مقوا تولید شده و نوع مواد اولیه مورد استفاده متفاوت هستند.

این روش را می توان به چهار بخش اصلی تقسیم کرد:

  • آماده سازی سهام ،

  • دستگاه کاغذ ،

  • به پایان رساندن ، و

  • تجهیزات.

از آنجا که آب زیادی در این فرآیند استفاده می شود ، کارخانجات کاغذی اغلب تصفیه خانه های فاضلاب خود را دارند.

برنامه های مختلفی در عرصه پس از مطبوعات وجود دارد. به عنوان مثال ، دمنده های کانال جانبی برای دستگاه های تاشو و برش؛ پمپ های خلاء فشار و پمپ های خلاء و کمپرسورهای جداگانه برای ماشین های جمع آوری و اتصال به کتاب. و دمنده های شعاعی برای از بین بردن مواد زاید

تماس با ما در هر زمان

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در تماس باشید .
از اینکه با نظرات خود مار را در ارائه خدمات بهتر یاری میفرمایید سپاس گزاریم.

شرکت پیشتـــاز پمپ
ایران.تهران. اتوبان سعیدی شمال، بعد از اتوبان آزادگان، نرسیده به مترو آزادگان
خیابان شهید حسین کریمی
پلاک 88
همراه: 9128188753 98+
تلفن: 02155871376 98+

این مجموعه صنعتی در جهت تولید و تعمیر انواع پمپ وکیوم (وکیوم آبی) و بلوئر با بهره گیری از فن آوری روز دنیا و تجهیزات پیشرفته صنعتی توانسته گامی در صنعت بردارد. با افتخار از ای