شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ

برترین تولید کننده پمپ وکیوم آبی

کاربرد پمپ وکیوم در صنعت نفت

کاربرد پمپ وکیوم در صنعت نفت کاربرد پمپ‌های وکیوم در صنایع نفت و گاز ، کاربرد پمپ‌ وکیوم در صنایع نفت و گاز ، کاربرد پمپ وکیوم در صنایع نفت وگاز و پتروشیمی.

دستگاه ها و سیستم ها در برنامه های متنوع مستقر هستند. به عنوان مثال در بخش اکتشاف ، اجزای چند فاز ، ترکیبی از گاز و مایعات ، باید با خیال راحت منتقل شوند. اینجاست که پمپ های چند پیچ ​​و پمپ های گریز از مرکز اکثر اوقات راه حل های مناسب را ارائه می دهند. رسانه های چسبناک یا رسانه های آلوده به مواد جامد اغلب مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال عوامل مختلفی - محتوای گوگرد باید در مناطق مختلف جهان که در آن روغن و گاز تولید می شود مورد توجه قرار گیرد.

فرآیندهای جدیدی در گذشته اخیر برای تسهیل ریزش و پردازش ماسه های روغنی ارائه شده است ، که اغلب بیشترین خواسته ها را بر روی سر زایمان قرار می دهند. پمپ های برگشتی یک راه حل معمولی است. پردازش بیشتر سپس در پالایشگاه ها انجام می شود. به طور گسترده ای سوخت و خوراک مختلفی از صنایع نفت برای صنایع شیمیایی تولید می شود. پمپ های مورد استفاده برای تحقق بالاترین الزامات مربوط به ایمنی فنی و برآورده کردن نیازهای بالا در دسترس بودن. پمپ های گریز از مرکز یا پمپ های خلاء اغلب استفاده می شوند. تمایل به تقاضای روزافزون بیشتر در مورد در دسترس بودن و ایمنی و همچنین کمترین میزان انتشار گازهای گلخانه ای ، به این معنی است که علاوه بر سیستم های پیچیده بسته بندی شافت ، درایوهای کنسرو بدون سر و صدا نیز بطور فزاینده ای اعم از کوپلینگ های مغناطیسی یا پمپ های کنسرو موتور مستقر می شوند. این پمپ ها اغلب باهای طولانی و فواصل نگهداری طولانی مدت متمایز می شوند.

کاربرد پمپ وکیوم در صنایع نفت گاز و پتروشیمی

کاربرد پمپ وکیوم در صنایع نفت گاز و پتروشیمی

کاربرد پمپ وکیوم در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بازیابی الکل مورد استفاده در سکوهای نفت (گاز زدایی)  پمپ رینگ مایع پمپ های وکیوم دو مرحله ای ...

یادگیری بیشتر
کاربرد پمپ وکیوم در صنایع نساجی

کاربرد پمپ وکیوم در صنایع نساجی

کاربرد پمپ وکیوم در صنایع نساجی | کاربرد وکیوم پمپ در صنایع نساجی ...

یادگیری بیشتر

تماس با ما در هر زمان

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در تماس باشید .
از اینکه با نظرات خود مار را در ارائه خدمات بهتر یاری میفرمایید سپاس گزاریم.

شرکت پیشتـــاز پمپ
ایران.تهران. اتوبان سعیدی شمال، بعد از اتوبان آزادگان، نرسیده به مترو آزادگان
خیابان شهید حسین کریمی
پلاک 88
همراه: 9128188753 98+
تلفن: 02155871376 98+

این مجموعه صنعتی در جهت تولید و تعمیر انواع پمپ وکیوم (وکیوم آبی) و بلوئر با بهره گیری از فن آوری روز دنیا و تجهیزات پیشرفته صنعتی توانسته گامی در صنعت بردارد. با افتخار از ای